| Katalógus >Illatszerek >DEO |
| Kartonos kiszerelés | 12 |
| Vonalkód | IT8220 5425017737001 |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Leírás (magyar) | Cuba Heartbreaker női DEO Spray 200ml. |
| Terméknév (angol) | Cuba Heartbreaker Deodorant (200ml DEO) for Women |
| Terméknév (magyar) | Cuba DEO 200ml Heartbreaker (női) |
| Terméknév | Cuba DEO 200ml Heartbreaker (női) (IT8220) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2021-11-09 13:37 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT8220/Parfüm, illatszer/Dezodor/Cuba_DEO_200ml_Heartbreaker_%28n%C5%91i%29 |